Rūpnīca

Byko-Lat ir viena no lielākajām un jaudīgākajām koka logu un durvju ražotnēm Latvijā. Mēs varam izpildīt jebkāda apjoma pasūtījumu maksimāli ātri un kvalitatīvi!
Byko-Lat kvalitāti veido zinoši speciālisti, jaunākās tehnoloģijas, gadiem ilgā eksporta pieredze un atbildība par Latvijā ražotu produktu.
Byko-Lat pastāvīgā krājumā ir 20 000 m3 kokmateriāla. Mēs nodarbinām vairāk nekā 200 darbinieku.

Izejvielas

Durvju un logu ražošanā tiek izmantots tikai dabīgs materiāls – koks: masīva priede, masīva Oregonas priede, masīvs sarkankoks Sapelli, līmēta priede, līmēts meranti, līmēts sarkankoks Sapelli un līmēts ozols.
Lai paaugstinātu aizsardzību pret kaitēkļiem un atmosfēras iedarbību, impregnēšanai izmantojam īpašu spiediena tehnoloģiju, kas nodrošina 10 gadu garantiju materiāla izturībai. Impregnēšana nav nepieciešama sarkankokam Sapelli un Oregonas priedei. Arī apdarei izmantojam augstvērtīgus pārklājuma materiālus: krāsas (NCS krāsu standarts), beices un impregnēšanas līdzekļus, kas īpaši piemēroti āra apstākļiem un izgatavoti uz ūdens bāzes, tādējādi tie ir videi nekaitīgi. Alumīnija detaļas piedāvājam dažādos toņos no RAL toņu paletes.

Tehnoloģijas

Byko-Lat logu un durvju kvalitāti apliecina Latvijas Koksnes kvalitātes ekspertu savienības sertifikāts. Ražotne ir sertificēta Īslandes celtniecības materiālu atbilstības institūtā atbilstīgi augstajiem ziemeļvalstu kvalitātes standartiem. Tomēr vislabākais apliecinājums Byko-Lat koka logu un durvju kvalitātei ir to ilgā un kvalitatīvā kalpošana Īslandes klimata skarbajos apstākļos, Lielbritānijā, Holandē, Dānijā, Īrijā, Norvēģijā, kā arī, protams, Latvijā.

Eksports

Byko-Lat ir ievērojama pieredze Īslandē, Lielbritānijā, Holandē, Dānijā, Īrijā un Norvēģijā. Esam izpildījuši vairāk nekā 2700 pasūtījumu un izgatavojuši vairāk nekā 58 000 logu un durvju, par kuriem saņemtas vislabākās atsauksmes.

Sertifikāti

BYKO-LAT darba un produkcijas kvalitāti apliecina iegūtie sertifikāti:

Īslandes kvalitātes sertifikāts

Šis sertifikāts ir apliecinājums tam, ka koka logu un durvju ražotne ir izpildījusi visas nepieciešamās ražošanas kontroles prasības kādas ir krāsotiem koka logiem, kā arī logiem ar alumīnija pārklājumu. Ražotnē regulāri tiek veiktas kvalitātes pārbaudes.

„CE” – Rražošanas procesu kontroles sertifikāts logu un durvju ražotnē

Inspecta Latvia ir starptautisks industriālo iekārtu, produktu un darba vides inspicēšanas, testēšanas un sertificēšanas uzņēmums. Sertifikāts, ko piešķir šis uzņēmums apliecina ražošanas procesa kontroles sākotnējo novērtēšanu un apstiprināšanu, kā arī tai sekojošu uzraudzību, kas ietver ražošanas procesa kontroles novērtēšanu.

„FSC” – saudzīgas mežsaimniecības zīme

FSC sertifikācija ir process, kurā akreditēts, neatkarīgs un kompetents sertificētājs novērtē, vai konkrētā meža apsaimniekošana vai ražošanas organizācija konkrētā uzņēmuma praksē atbilst iepriekš noteiktām FSC standarta prasībām. Latvijā FSC standarta projektu izstrādā biedrība „Latvijas mežu sertifikācijas padome”.

„CTB B+” – koksnes spiediena impregnēšanas kvalitātes sertifikāts

Sertifikātu piešķir Francijas sertificēšanas kompānija CTB, kas nodarbojas ar kokmateriālu ķīmiskās apstrādes iekārtu un apstrādes līdzekļu sertificēšanu. Sertifikāts apliecina, ka BYKO-LAT gūst pilnīgu pārskatu par kokmateriālu spiediena impregnēšanas procesa gaitu.

„CE” – Ražošanas procesa kontroles atbilstības sertifikāts

Sertifikāts ir piešķirts apstrādātiem skujkoku zāģmateriāliem koka konstrukcijām. Tas apliecina, ka Latvijas koksnes kvalitātes ekspertu savienības Kokmateriālu testēšanas laboratorijas eksperti ir veikuši rūpnīcas sākotnējo pārbaudi un rūpnīcas produkcijas kontroli un veic regulāru rūpnīcas produkcijas kontroles uzraudzību un novērtēšanu.